لیست تیم های ثبت شده

 

DemonS
 
Farhad foX ;]
f | Comix
BehzAdeZzZ!
Pottiw0w ~ '
PoriA Rad0 ~ w0w '
 
n.f0rt
NashenakhtE ;]
 
 
iG
 
AchilleS
SaturN4dude
Potti
SpIXeL
-
 
-
-
 
 
hamballar
 
RobbaN
Face
Delpan
f0rest
GeT_RiGhT
 
-
-
 
 
BinGo
 
KyO
BastoN
f0rest
Day
JokkaN
 
n0thing
BehzaD.PaN
 
 
 
x3
 
CruwN
MorgaN
Hidde.N
ApaChi
ArCheR
 
-
-
 
 
SilvER
 
SteveN
danger
SiToON
SaVaG[t]
ghasem
 
NeOvo
Akbar
 
 
FalleN
 
Ali
Jahan
Mohammad
HoSsEiN
Ashkan
 
-
-
 
 
GeM
 
EnD
NovA
NiNjA
IslY
Oliver
 
-
-
 
 
 
ExiT
 
Avior -/A
OliMpUs /A/
rt
Myth
SoNaX
 
[K]amyR-
-
 
 
AfK ^
 
SNooPi
MassoD leadeR ~
MurderdeR
PArmiSS
Le0
 
Fenon
Ali leadeR
 
 
PrO
 
FEsSoR
King
NICE
dr.solo
FleX
 
-
-
 
 
MadE iN
 
iRaN
HaSHiRaMa
EnGLand
iZe
RaShT
 
Chine
BurkiNaFaSo
 
 
 
No0bZ
 
Fuc|<
MasoudMetall
Rhythm
Oxz mat
Fucker
 
ozx mat
-
 
 
ExorcisT
 
-DcrX-
3D
BlacK CaT
[M]aSTeR|H|
`[E]RROR-
 
QPAD~
Cr[A]cH -/A
 
 
MaTa
 
Liver
KinG EpSilon
ParMiSS[A]
SorrOn
Glock
 
[8]Ball
-
 
 
Play-CS
 
Bourtone
McC
One`Star
Pip~o~O
WarMaN
 
Misagh
G0D
 
 
 
 
 
 
    مبلغ ورودی را به دو صورت می توانید پرداخت نمایید :
 
     1 - جهت پرداخت مبلغ ورودی به صوردت آنلاین روی پرداخت آنلاین کلیک کنید
 

 

     2 - جهت پرداخت مبلغ ورودی به صورت دستی از بانک یا عابر بانک ، از روش زیر اقدام نمایید
    شماره کارت : 6037.9918.7077.5644     شماره حساب : 0201034326002     بانک ملی ، عماد شادپور
 
ساعت و نحوه برگزاری بازیها
 
Group A : شنبه 93/07/19
Clan 1 vs Clan 2   -   Map   -   16:00
Clan 1 vs Clan 3   -   Map   -   17:00
Clan 1 vs Clan 4   -   Map   -   18:00
Clan 2 vs Clan 3   -   Map   -   19:00
Clan 2 vs Clan 4   -   Map   -   20:00
Clan 3 vs Clan 4   -   Map   -   21:00
 
Group B : یکشنبه 93/07/20
Clan 1 vs Clan 2   -   Map   -   16:00
Clan 1 vs Clan 3   -   Map   -   17:00
Clan 1 vs Clan 4   -   Map   -   18:00
Clan 2 vs Clan 3   -   Map   -   19:00
Clan 2 vs Clan 4   -   Map   -   20:00
Clan 3 vs Clan 4   -   Map   -   21:00
 
Group C : دوشنبه 93/07/21
Clan 1 vs Clan 2   -   Map   -   16:00
Clan 1 vs Clan 3   -   Map   -   17:00
Clan 1 vs Clan 4   -   Map   -   18:00
Clan 2 vs Clan 3   -   Map   -   19:00
Clan 2 vs Clan 4   -   Map   -   20:00
Clan 3 vs Clan 4   -   Map   -   21:00
 
Group D : سه شنبه 93/07/22
Clan 1 vs Clan 2   -   Map   -   16:00
Clan 1 vs Clan 3   -   Map   -   17:00
Clan 1 vs Clan 4   -   Map   -   18:00
Clan 2 vs Clan 3   -   Map   -   19:00
Clan 2 vs Clan 4   -   Map   -   20:00
Clan 3 vs Clan 4   -   Map   -   21:00
 
 

 
 
بعد از اتمام مرحله گروهی ، تیم ها در جدول دو حذفی قرار خواهند گرفت
 
 

 

     يكشنبه، 6 مهر ماه، 1393
نویسنده : Admin   |   بازدید ها : 293   |   موضوع: مسابقات
جهت ثبت نام در مسابقات Autumn 2014 #1 به ادامه مطلب بروید ...
 
 
        ادامه مطلب   |     نظرات
klear_liyne